Восени та взимку погода дуже мінлива і споживачі газу повинні реагувати на її забаганки. Про це інформує Житомирська філія "Газмережі" на своїй facebook-сторінці.
Мешканці приватних будинків у більшості випадків опалюють приміщення за допомогою казанів, які виводять продукти згоряння в димар. У негоду газовики радять перервати опалення житла у такий спосіб, адже це може бути небезпечно.
"Сильний вітер, дощ, сніг, або туман можуть спричинити аварійну ситуацію, саме тому за такої погоди варто утриматися від використання газових приладів, які виводять продукти згоряння у димар", - говориться в повідомленні.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Справа в тому, що сильні пориви вітру можуть спровокувати зворотний потяг і чадний газ почне накопичуватися в житловому приміщенні. Це вкрай небезпечно, оскільки чадний газ не має запаху і легко поєднується з повітрям. Виявити небезпеку можна лише за допомогою спеціальних приладів.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, без підвищення на 15% не обійтися? Які будуть тарифи на світло, воду та газ в Україні вже з квітня 2024 року.
Також наш портал інформував, чому бувають короткочасні відключення світла і чи це впливає на роботу приладів: українцям розкрили правду.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "Наїхали на мене...": в "Нафтогазі" розповіли, що робити, якщо не вдається повернути переплату.