Газовий котел - річ, без якої обійтися неможливо. Водночас за ним потрібно ретельно стежити, адже будь-яка несправність може призвести до небезпечних наслідків.
Питання заміни, обслуговування, або усунення проблем роботи газових мереж часто хвилює українців. Адже не зрозуміло до кого звертатися та скільки це буде коштувати. Компанія, яка постачає природний газ одна, а інша відповідає за розподіл газу.
До кого звертатися при поломці
До газорозподільчої компанії "Нафтогаз" звернулася жінка з проханням пояснити куди їй потрібно звернутися, якщо з газовим котлом виникли проблеми. Фахівці пояснили, що в такому випадку необхідно звернутися до облгазу, адже вони займаються не лише розподілом природного газу, а й обслуговуванням газових систем та приладів.
Гороскоп сьогодні 10 квітня: несподівані новини й конфлікти у четвер
Через аномальну погоду Україна залишиться без популярного фрукту
Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
Допомога на поховання пенсіонера: розмір виплат у 2025 році
Хто оплачує послугу
Ще одним актуальним питанням залишається оплата за ТО мережі. До компанії "Газмережі" звернулася жінка з запитанням чи входить в оплату за газ обслуговування мережі.
"Тобто в нашу оплату вам за транспортування газу не входить ТО обслуговування мереж? Щоб ви перевірили редуктор, місця з'єднань, крани, потрібно замовляти обслуговування за плату?"
Фахівці відповіли, що думка жінки вірна та пояснили як це відбувається та які обов'язки в сторін. За словами газовиків, ТО внутрішньобудинкових мереж відбувається на договірних засадах та виведене з плати за розподіл газу.
"Власники житла або балансоутримувачі мають забезпечити проведення ТО щонайменше раз на рік"
Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, у "Нафтогазі запустили новий формат популярної послуги
Раніше портал Знай інформував, газовий лічильник на повірці: у "Нафтогазі" розповіли про важливі нюанси нарахування за цей період
Також наш портал повідомляв, українка заявила, що "Нафтогаз" повісив на неї борг сусідки: що робити у такому випадку