Згідно статистиці, розлучень зараз більше ніж одружень. Причин цього може бути багато: від різних поглядів на життя до відстані.
Тікаючи від війни дружина або подружжя виїхали за кордон, а там стосунки погіршилися. Тому й подають на розлучення. Як можна розлучитися коли один з подружжя або вдвох знаходяться за кордоном розповіли в Міністерстві юстиції України.
В Міністерстві наголосили, що кожна ситуація є індивідуальною, але в більшості випадків розірвати шлюб пари за кордоном можна трьома способами.
Перший спосіб
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Сімейна пара має разом звернутися до дипломатичного представництва України в закордонній державі. Цей спосіб підходить лише для тих, хто перебуває в межах однієї країни та не має спільних неповнолітніх дітей.
Українським законодавством не передбачено процедура онлайн-розірвання шлюбу в органах держреєстрації або ж в органах, яким було делеговано такі повноваження.
Другий спосіб
Цей спосіб підійде тоді, коли подружжя знаходиться на відстані. Якщо вони перебувають в різних місцях або державах, при цьому спільних неповнолітніх дітей немає, то розлучитися можна лише через суд. Важливо: для подання заяви до суду можна скористатися онлайн сервісом подачі до системи Електронного суду.
Третій спосіб
Для розірвання шлюбу можна звернутися до компетентних органів держави перебування. Але тоді процес розлучення буде відбуватися за законами тієї країни.
Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, новий вид допомоги безкоштовно: де ВПО зможуть отримати ці послуги
Раніше портал Знай інформував, втрата документів: що робити та куди звертатися
Також наш портал повідомляв, допомога безробітним українцям: що потрібно для реєстрації у центрі зайнятості