Бокораші на Чорній річці сплавляють ліс до Мерешору.
На сторінці фейсбук-суспільства ШоТам? опублікували чорно-біле відео 1957 року карпатського серфінгу із крутими українськими парубками:
"Спочатку драйвові сплави, все інше почекає!"
Гідротехнічні споруди на закарпатських річках ХІХ-ХХ століття вражають своєю функціональністю. Саме завдяки їм бокораші сплавляли ліс з верхів'я гід до низинних районів.
У певний час систему шлюзів греблі відкривали і бокори, підхоплені велетенським водним потоком, зносились у долину вниз. Така система піднімали рівень води у верхів'ях річок на певний відрізок часу, щоб ліс безперешкодно міг транспортуватись мілководдям до повноводнішої річки.
Пенсіонерів залишать без надбавки: в Україні змінять правила підвищення виплат
Мобілізації не уникнуть: хто в першу чергу піде до ТЦК у квітні
Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
Пенсіонерам виплатять доплати до дня народження: отримають до 10 тисяч гривень
Вода в той час нерідко була причиною загибелі. Водночас саме вода сприяла будівництву за допомогою деревини, продажу лісу і добробуту мешканців гірських районів.
Бокораші - найкрутіші українські серфінгисті. Один невірний рух і сміливця може затягти між стовбурами.
Раніше портал Знай.uа писав про те, що найвищий український водоспад геть засох: екологічне лихо вдарило по природній перлині. Найвищий водоспад України Учан-Су, розташований у Криму на південному схилі гори Ай-Петрі, практично пересох.
Також портал Знай.uа писав, що кит мало не проковтнув занадто допитливу дівчину і став зіркою мережі. Дівчина, яка перебувала в човні, зацікавилася китом, що пропливав неподалік від неї і вирішила підплисти ближче.
Також портал Знай.uа писав про озера, ріки та водоспади - найкращі місця для відпочинку в Україні, кожен знайде щось до душі.